Bilge Öztürk’ten 22 yaş küçük aşkı Daren Gerede ile poz!

Bir dönem Megastar Tarkan ile yaşadığı birliktelikle adından söz ettiren avukat Bilge Öztürk, aradığı mutluluğu iki sene önce fotoğrafçı Bennu Gerede’nin oğlu Daren Gerede Erkaya’da bulmuştu.

Kendisinden 22 yaş küçük Erkaya ile mutluluğunu gözler önüne seren Bilge Öztürk, birlikte çekilen fotoğraflarını kalp emojisi ile paylaşmıştı. Sürpriz aşka ilk yorum ise anne Bennu Gerede’den gelmişti.

ANNEDEN ONAY ÇIKTI

Birlikteliğe onay verdiğini ifade eden Gerede, “Hayatımda en çok sevdiğim varlıklardan biri oğlum Daren… Çok özel bir ruh, çok özel bir varlık ile tanışıp, olağanüstü bir birliktelik yaşamaları o kadar bana ümit ve ışık veriyor ki! Sizi çok seviyorum ve seni de inanılmaz seviyorum Bilge’ciğim. Çok ve çok…” yorumunu yapmıştı.

DAVETTE POZ VERDİLER

45 yaşındaki avukat Bilge Öztürk, 2 yıldır aşk yaşadığı genç sevgilisiyle verdiği pozlarla gündeme geliyor. Bennu Gerede ile Koray Erkaya’nın oğlu Daren ile arasındaki yaş farkı nedeniyle sık sık gündeme gelen Bilge Öztürk kendisinden 22 yaş küçük sevgilisi Daren Gerede ile katıldığı bir davette görüntülendi.

Aşıkların davet tarzı ve verdiği pozlara beğeni yağdı.

 

 

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x