Masterchef All Star’da takımlar belli oldu! Sergen ve Dilara’nın küslüğü ortaya çıktı

Masterchef All Star’da geçtiğimiz hafta yarışmaya 2018 şampiyonu Uğur veda etmişti. Uğur’un vedasının ardından bu hafta yeni takımlar belli oldu. Yarışmacılar mavi takım kaptanı olmak için tantuni yaptı. En iyi tantuniyi yapan Barbaros oldu. Bu haftanın mavi takım kaptanı olan Barbaros, kırmızı takımın kaptanı olarak Kerem’i seçti.

Barbaros, takımına ilk olarak Kıvanç’ı alırken Kerem ilk olarak Hasan’ı seçti. Geçtiğimiz haftalarda duygusal takım kuran Kerem, bu hafta takım kurarken daha az duygusal olacağını söyledi ve Hasan ile Eren’den tavsiye alarak ilerledi. Hasan ile Eren’i dinleyen Kerem daha önce tartıştığı Sergen’i takımına aldı. Profesyonel çalışacaklarını dile getiren ikilinin aralarındaki gerilim kameralara yansıdı.

Takım arkadaşlarını dinlemeye devam eden Kerem daha sonra, aralarının bozuk olduğu Dilara’yı takımına aldı. Dilara’nın daha önceden Kerem ile yaşadığı gerginlik bilinse de yakın arkadaşı olan Sergen ile probleminin nedeni ortaya çıktı.

Takımına seçildikten sonra açıklama yapan Dilara, “Kerem beşinci olarak takımına beni aldı. Hangi takımda olduğum fark etmez, nereye gidersem gideyim çalışacağım. Kerem ile enerjimiz çok uymuyor ama bu benim çalışmamı etkileyemez.” dedi. Kerem, Sergen ile Dilara ile anlaşamadıklarını dile getirdi. Hatta Sergen ve Dilara’nın da küstüğünü belirtti. Bunun üzerine şefler nedenini sordu.

SERGEN İLE NEDEN KONUŞMADIKLARINI AÇIKLADI

Dilara, “Çok önemli bir şey değil şef. Ben arkadaşlarımı hayatım boyunca hep alttan aldım. Ama burada yemek yarışmasındayken yemeğimle ilgili bir şey söylediklerinde laf söyleme hakkını kendimde buluyorum. Onlar beni alttan alamıyorsa sadece ben emek veriyormuşum arkadaşlık için. Arkadaş olsak da rakibiz. Ben arkadaşlarımı çok alttan aldım. Onlarda sağ olsunlar en ufak şey de ağır konuştular. ” açıklamasında bulundu.

Kore yemekleri yapıldığı sırada Sergen, yemeklere bakmaya gelmişti. Sergen’in suyuna da dikkat ettin mi demesi üzerine Dilara, “Laf atma Sergen, onu sonra konuşacağım seninle. O senin karar verebileceğin bir şey değil. Sen şef değilsin burada” diyerek tepkisini dile getirmişti.

İŞTE TAKIMLAR

Mavi Takım

Barbaros
Kıvanç
Metin
Tahsin
Ayaz
Tolga
Esra
Alican
Barış
Eda

Kırmızı Takım

Kerem
Hasan
Eren
Sergen
Azize
Dilara
Cemre
Batuhan
Tanya

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x